logo

Norite pradėti bendradarbiauti su LastMile?

KĄ „LASTMILE“ SIŪLO SAVO KURJERIŲ PARTNERIAMS?

Kurjeris

Atvykę į parduotuvę savo pirkinius pasiimsite iš tam skirtos sandėliavimo vietos ir pristatysite klientui. Aplikacijoje matysite pirkėjo adresą, kontaktinę informaciją, užsakymo numerį ir pristatomą prekę. Minimalus kurjerio amžius – 18 metų. Reikalinga transporto priemonė ir teisė vykdyti individualią veiklą.

Surinkėjas

Dirbdami parduotuvėje per aplikaciją gausite užsakymus iš klientų. Surinktus užsakymus paliksite LastMile saugykloje, kur kurjeris pristatys pakuotes klientams. Kainas galite rasti žemiau esančiame puslapyje. Minimalus rinkėjo amžius – 20 metų. Reikalinga teisė vykdyti individualią veiklą.

Kurjeris-surinkėjas

Galite gauti užsakymus, kuriuos reikia atsiimti ir pristatyti klientui, arba jau surinktus užsakymus, kuriuos matysite aplikacijoje. Minimalus kurjerio – inkasatoriaus amžius – 20 metų. Reikalinga transporto priemonė ir teisė vykdyti individualią veiklą.

KO REIKIA NORINT TAPTI LASTMILE PARTNERIU?

Jums reikės

- Individualios veiklos kodo - 532000 - Higienos kurso pažymėjimo, darbui su maisto produktais reikalingas H10 arba HBB (greitai ir paprasta gauti, nes viskas atliekama internetu www.militra.lt) - Transporto priemonės, pasirenkant kurjerio arba kurjerio-surinkėjo pareigas (tinka tik automobilis)

Parsisiųsti programėlę

Google playApp store

Prisijunkite prie mūsų

FacebookInstagram

Bendradarbiaukime

Naudingos nuorodos

: